تمامی استفاده کنندگان از خدمات یوهاستینگ اعم از حقیقی و حقوقی موظف به رعایت شرایط و قوانین درج شده در این صفحه میباشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که یوهاستینگ از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و یوهاستینگ حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه www.youhosting.ir برای خود محفوظ می دارد.

ارتباط یوهاستینگ با مشتریان

روش ارتباطی مستند یوهاستینگ با کاربر، آدرس ایمیل کاربر که در فرم سفارش یا در حساب کاربری وی در پرتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود.

تحویل خدمات

پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ سفارش توسط کاربر، با آماده تحویل شدن سرویس، مراتب از طریق ایمیل مندرج در پروفایل و یا فرم سفارش سرویس به کاربر اطلاع داده می شود. عدم دسترسی کاربر به آدرس ایمیل مانع تحویل سرویس نمی گردد.
با ثبت سفارش و یا عضویت در سایت یوهاستینگ، کاربر قوانین یوهاستینگ را پذیرفته است.
در صورت بروز شرایط ویژه فنی ویا محدودیتهایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، یوهاستینگ مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ۲ برابر خواهد بود.
یوهاستینگ مسئولیتی در قبال عدم استفاده کاربر از سرویس ارائه و تحویل شده ندارد.
در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به کاربر با مشخصات سرویس، کاربر موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به یوهاستینگ اعلام نموده و یوهاستینگ موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت یوهاستینگ صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام کاربر و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.
از زمان صدور فاکتور برای سفارش های جدید, مشتری به مدت ۳ روز میبایست نسبت به پرداخت وجه فاکتور اقدام نماید. در غیر این صورت , فاکتور منقضی خواهد شد و مشتری باید مجددا نسبت به صدور فاکتور جدید به یوهاستینگ اطلاع دهد.
از زمان صدور فاکتور برای تمدید, مشتری به مدت ۷ روز میبایست وجه فاکتور را پرداخت نماید در غیر اینصورت حساب سرویس وی برای همیشه حذف خواهد شد.
در صورتی که کاربر بعد از ثبت سفارش، اطلاعات لازم را برای فعال سازی سرویس در اختیار یوهاستینگ تا ۳ روز قرار ندهد سرویس لغو وهیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد این قانون شامل سرویس های مربوط به ثبت دامنه نیز می شود.

فعالیت های غیر مجاز کاربر

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود. یوهاستینگ تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. یوهاستینگ حق قطع سرویس کاربران متخلف را بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که یوهاستینگ از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها یوهاستینگ بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین یوهاستینگ در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. یوهاستینگ هیچگونه وجهی به کاربر متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به یوهاستینگ خواهد بود:

استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حق کپی رایت ایران و بین المللی
نصب و یا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد
ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای کاربر حذف می شود و با کاربر بر طبق قانون برخورد می گردد
کاربر مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد
استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر یوهاستینگ و سایر کاربران گردد
وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا ویا سهوا در فضای سرویس مورد کاربری
ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا و یا سهوا
عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (کاربر موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می باشد)
انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات یوهاستینگ به کاربر و یا سایر کاربران گردد
استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث
انجام فعالیت IRC
عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس
مختل کردن امنیت سیستم یا شبکه

محتوا

سرویسهای یوهاستینگ می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد. (البته محدود به موارد زیر نیست):
قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران
اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
انتشار اکاذیب علیه دیگران
کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد
سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی
مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ کاربر تماما بر عهده کاربر است. این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد و سهو و یا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.
در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات و هزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر یوهاستینگ در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده کاربر خواهد بود.
کاربر موظف است که کلیه قوانین یوهاستینگ و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، یوهاستینگ حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از کاربر را دارد و کاربر موظف به جبران کلیه خسارات و هزینه وارده بر یوهاستینگ می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به کاربر متخلف، پرداخت نخواهد شد.

پشتیبانی

ارائه خدمات پشتیبانی در یوهاستینگ بر مبنای پرتال پشتیبانی و به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته می باشد.
نحوه ارتباط مستند کاربر برای درخواستهای پشتیبانی باید از طریق پرتال پشتیبانی باشد که زمان دقیق ارسال درخواست، زمان دقیق رسیدگی و هویت خریدار مشخص می باشد.

رفع مسئولیت

یوهاستینگ مسئولیتی در قبال تحویل داده های موجود در فضای میزبانی وب به کاربر ندارد.
یوهاستینگ مسئولیتی نسبت به بارگذاری اطلاعات (Upload) در فضای میزبانی کاربر و یا download اطلاعات وی به صورت رایگان ندارد.
یوهاستینگ مسئولیتی نسبت به نصب نرم افزار برای کاربر به صورت رایگان ندارد.
یوهاستینگ تلاش خود را جهت راهنمایی کاربر در مسائل فنی می کند ولی کاربر خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته و یوهاستینگ مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.
یوهاستینگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای کاربران ندارد و در صورت بروز مشکل کاربر موظف به پاسخگویی در مراجع قانونی است و باید خسارات وارد به یوهاستینگ را پرداخت نمایید
یوهاستینگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال به روز بودن بک آپ سرویس های کاربر ندارد
یوهاستینگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال تحویل بک آپ به کاربر ندارد.
یوهاستینگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرویس ارائه شده مطابق با نیاز مشتری ندارد.

تایید هویت کاربری

پس از ارائه سرویس، کاربر میبایست مدارک شناسایی لازم ( اسکن کارت ملی ، شناسنامه ، … ) را جهت تایید هویت به یوهاستینگ ارائه نماید و در صورت عدم ارائه مدارک ، یوهاستینگ حق خود میداند که دسترسی کاربر را به سرویس ارائه شده تا زمان تایید هویت، مسدود نماید.