یوهاستینگ

درباره ما

یوهاستینگ با بیش از 11 سال سابقه فعالیت در زمینه میزبانی وب و کسب رتبه اول جشنواره وب و موبایل ایران به انتخاب کاربران افتخار دارد میزبان بیش از 35 هزار کاربر فعال است. ما در یوهاستینگ به پایداری سرویس می اندیشم!

سال ۱۳۸۸ خیلی از طراحان وب سایت و برنامه نویسان با مشکلات زیادی از جمله نبود هاست رایگان برای راه اندازی وب سایت و یادگیری مواجه بودند. در همان سال آقای محسن عزت پناه با عضویت در سایت youhosting.com امکان ارائه هاست رایگان برای هموطنان را فراهم کرد. بعد از استقبال شگفت آوری که در یوهاستینگ مواجه شدیم دعوت به همکاری برای ارتقا سرویس ها و ارائه خدمات جدید دادیم که در همان سال آقای محمد جواد احمدی به مدیریت تیم یوهاستینگ اضافه شد. ادغام گروه فناوری اطلاعات ایران تکنیک و یوهاستینگ باعث شد پیشرفت ما خیلی بیشتر از قبل سرعت بگیره و در سال 1390 با انتخاب آرای مردمی بهترین میزبان وب ایران شدیم!

همه چیز داشت خوب پیش میرفت تعداد کاربران هر روز زیادتر می شد و سرویس ها و خدمات ما افزایش پیدا می کرد تا این که متأسفانه بعضی از دوستان پیشرفت ما رو باعث پس رفت خودشون میدیدن و با سوء استفاده از سرویس های ما باعث به وجود آمدن مشکلات قانونی زیادی شدند که سالها باعث ناراحتی و درد سر شد برای ما. ولی خب چیزی که مهم بود ارائه خدمات بهتر و ادامه مسیر با قدرت بیشتر بود.

بعد از همه این مشکلات هم باید با تحریم ها دست و پنجه نرم می کردیم که خدا رو شکر از پس این مشکل هم بر اومدیم و حالا مثل قبل در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

از سال 1388 تا حالا دوستان زیادی کنار ما بودند با ما بزرگ شدند و حالا خودشان از مدیران موفق سایت های بزرگ ایرانی هستند و همین باعث افتخار یوهستینگ هست که وب مستر های حرفه ای را تحویل جامعه مهندسی داده است.

ما در یوهاستینگ تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا بتوانیم یک محیط ایمن و راحت  و مقرون به صرفه را برای هر کسی که نیاز به خدمات آنلاین داشته باشد فراهم کنیم تا با استفاده از خدمات یوهاستینگ باعث پیشرفت فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان ایران باشیم.

اولویت ما در یوهاستینگ اول از همه رضایت مشتری ، پایداری سرویس ، پشتیبانی سریع است که به لطف خداوند تا کنون به این اهداف دست یافته ایم