یوهاستینگ، این افتخار را دارد که به عنوان هاستینگ برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران، پلن هاست رایگان خود را با امکاناتی پیشرفته تر از سابق ، در خدمت شما وبمستران گرامی بگذارد.
پلن هاست رایگان ابری یوهاستیگ با منابع ذکر شده، به صورت رایگان و به مدت ۱ ماه در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت و در صورت تمایل کاربر به ادامه دریافت خدمات میزبانی وب از یوهاستینگ، امکان ارتقا منابع و امکانات فراهم میباشد.

هاست ابری چیست؟

میزبانی ابری چیست؟ و مزایای آن نسبت به میزبانی به روش های دیگر چیست؟میزبانی ابری که به میزبانی جدولی نیز معروف است، در حال تبدیل شدن به محبوب‌ترین سرویس میزبانی وب است و این مساله ناشی از این واقعیت است که میزبانی ابری همواره وب‌سایت را در اوج نگه می‌دارد (بدون وجود هیچ زمان از کار افتادن). این نوع از میزبانی، یک قدم فراتر از سیستم‌های میزبانی اشتراکی، شخصی مجازی یا اختصاصی است که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند. در یک محیط فیزیکی، یک وب‌سایت، محدود به منابعی است که سرور ارائه می‌کند (RAM، فضای دیسک و…) ولی با استفاده از میزبانی ابری این نیازهای نگران‌کننده برطرف خواهند شد. زمانی که شما به قدرت محاسباتی بیشتری نیاز دارید می‌توانید فورا آن را از ابر بگیرید و وقتی که کارتان به پایان رسید می‌توانید براحتی آن را به ابر برگردانید. سرویس‌های میزبانی ابری از تعدادی سرورهای مختلف استفاده می‌کند. به این معنی که همواره حداقل یک سرور برای نگه داشتن بار در دسترس است. در بیشتر شرایط هر سرور برای انجام یک دستور اختصاص داده شده است. امروزه از یک طرف با بالارفتن حجم اطلاعات و داده های وب سایت ها و همچنین تقاضای متعدد پردازش این اطلاعات از سوی دیگر، اهمیت میزبانی داده ابری را دو چندان کرده است. پردازش ابری اطلاعات،(کلود کامپیوتینگ) نسل نوین میزبانی وب می باشد که بر اساس آن حجم بالایی از اطلاعات و داده های یک وبسایت توسط چندین سرور و یا ابَر رایانه با سرعت بسیار بالا پردازش می شود. مهمترین برتری ابر میزبان هزینه کم نسبت به خدمات ارائه شده برای سایت است.

هاست رایگان ایران

رایــگـــان


۱۰۰ مگ فضای هاست
۱۰ گیگ پهنای باند ماهیانه
MySQL Database نامحدود
Email Account نامحدود
کنترل پنل DirectAdmin
آپتایم ۹۹%

ثبت نام رایگان

هاست رایگان آلمان

رایــگـــان


۱۰۰مگ فضای هاست
۱۰ گیگ پهنای باند ماهیانه
MySQL Database نامحدود
Email Account نامحدود
کنترل پنل DirectAdmin
آپتایم ۹۹%

ثبت نام رایگان

ویژگی های هاست ابری یوهاستینگ

کنترل پنل قدرتمند DirectAdmin
امکان استفاده از دامنه شخصی
امکان پارک بی نهایت دامنه
امکان ایجاد بی نهایت ساب دامنه
میزبانی در اروپا و ایران
عدم ایجاد محدودیت در ارائه خدمات پشتیبانی
و سایر قابلیت های دیگر….